Strefa kierowcy

Witaj Kierowco!

Doskonale wiemy, że praca w charakterze zawodowego kierowcy to odpowiedzialne i wymagające zajęcie, dlatego odwiedzając tę stronę chcemy żebyś wiedział, że rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania.
Nasi pracownicy kierowcy codziennie dostarczają wszelkiego rodzaju towary do oczekujących na nie Klientów i właśnie z tego powodu doceniamy i szanujemy Twój wkład w cały skomplikowany proces obsługi logistycznej.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Jeden zawód - wiele możliwości

W Euro-Pegaz dostępnych jest kilka systemów pracy do wyboru, dlatego na pewno znajdziesz ten skrojony do Twoich oczekiwań.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Pieniądze zawsze na czas

Zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowa płatność jest podstawą funkcjonowania domowego budżetu - przywiązujemy szczególną uwagę do realizacji wypłat na czas. Nie zapominajmy też o wielu dodatkowych bonusach za np. zrealizowany przebieg czy ekologiczną jazdę.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Opiekun operacyjny

Możesz zawsze liczyć na wsparcie naszych doświadczonych plannerów i spedytorów na każdym etapie zlecenia. Od pierwszego dnia pracy pozostajesz w kontakcie z własnym dyspozytorem prowadzącym, za pośrednictwem zintegrowanego systemu TMS lub telefonicznie.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Nowoczesny tabor

Powierzamy Ci solidne narzędzie do pracy na wyłączność - wsiądź za kierownicę naszych wygodnych, bezpiecznych pojazdów i poczuj różnicę!

Wszystko co przeczytałeś to nie tylko reklamowe slogany – stoją za tym solidne fakty i liczby – zaufało nam i dołączyło do Nas już ponad 200 kierowców.

Sprawdź naszą ofertę poniżej i dołącz do Zespołu Euro-Pegaz!

Bracia Kierowcy! Z czystym sumieniem polecam pracę w firmie Euro-Pegaz. Mając 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, podziwiam ten Zespół, który pomoże zarówno profesjonalistom, jak i początkującym znaleźć nowy zawód. Zawsze mogę liczyć na chłopaków dyspozytorów i za każdym razem świetnie się dogadujemy, nie ma tematów nie do rozwiązania. Jestem zwykłym kierowcą, a to nie jest żadna reklama, mówię po prostu jak mi się tutaj pracuje – jednym słowem super!

Mykhailo Antsupov

Kierowca
Widok oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Scroll to Top