Co-packing

Jesteśmy jednym z największych co-packerów w Polsce. Co roku wykonujemy miliony różnego rodzaju zestawów promocyjnych dla światowych liderów w swoich branżach zarówno na polskim, jak i innych europejskich rynkach. Zapewniamy naszym klientom wsparcie na każdym etapie realizowanego zlecenia, od doradztwa w zakresie materiałoznawstwa, poprzez złożone narzędzia informatyczne i nadzór online nad produkcją, po produkcję na najwyższym poziomie.

Co-packing

Przede wszystkim Partnerstwo

Strategia Keiretsu

Od kilku lat, we współpracy ze światowym potentatem w branży kosmetycznej, z powodzeniem realizujemy strategię Keiretsu, zarządzając całym procesem logistycznym w co-packingu.

 Dokonaliśmy znacznych inwestycji w nowoczesny park maszynowy oraz specjalistyczne oprogramowanie. Zwiększyliśmy w ten sposób zakres świadczonych usług oraz poszerzyliśmy zakres kompetencji w szeroko rozumianym procesie usług co-packingowych. Naszą usługę realizujemy w pełnym procesie od organizacji dostaw, komponentów, poprzez zamawianie i zakup materiałów pomocniczych, zatwierdzanie specyfikacji kartonowych i paletowych łącznie z dystrybucją gotowych zestawów na terenie kraju.
Na potrzeby procesu co-packingu nasz system WMS został zmodyfikowany o bardzo funkcjonalny „Moduł Produkcyjny”. 

Kompleksowe projekty obejmujące

Co-packing - magazyn

Na potrzeby procesu co-packingu nasz system WMS został zmodyfikowany o bardzo funkcjonalny „Moduł Produkcyjny” z pełnym traceability. W celu optymalizacji procesu komunikacji i zarządzania stworzyliśmy interfejsy z naszego systemu WMS do systemów Klienta, co umożliwia wymianę danych on-line i możliwość natychmiastowej reakcji oraz dużą elastyczność.
Praktycznie od początku współpracy z Klientem gotowi jesteśmy do operowania z systemem SAP w celu zarządzania zleceniami produkcyjnymi, fakturowaniem oraz raportowaniem procesów.

Co-packing

Nasze usługi obejmują

Tworzenie zestawów promocyjnych – łączenie od dwóch do kilku produktów przy zastosowaniu optymalnych połączeń, zgodnie z wymogami klienta.
Foliowanie – łączenie produktów w multipak złożony z kilku jednorodnych lub różnych składników lub trwałe zabezpieczenie dowolnego wyrobu za pomocą:
Etykietowanie – oklejanie etykietami samoprzylepnymi np.:
Wykorzystujemy przy tym technologie:
Co-packing
Co-packing
Tworzymy displaye ekspozycyjne i sprzedażowe
Prace manualne – prace wykonywane ręcznie zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta:

Magazynowanie

Własne Centra Logistyczne

Dysponujemy własnymi Centrami Logistycznymi w Osiecznej k. Leszna (5 000 m2) oraz Dąbrowie Górniczej (5 000m2). W związku z rozwojem współpracy z Klientami z branży spożywczej Oddział w Dąbrowie został certyfikowany dodatkowo systemem IFS Logistics. Oba posiadają nowoczesne magazyny wysokiego składowania na ponad 10.000 miejsc paletowych oraz wyposażone są w systemy telewizji przemysłowej.

Co-packing

Nowoczesne zarządzanie

Wsparcie systemów informatycznych

Wszystkimi procedurami związanymi z usługami logistycznymi zarządza innowacyjny system informatyczny (WMS), a ich realizację raportuje dedykowany klientowi interfejs. W skład oferty logistycznej naszej firmy wchodzą takie usługi, jak magazynowanie, dystrybucja oraz cross docking.

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się również w szeregu usług dodanych, czyli value-added services, dedykowanych indywidualnym potrzebom naszych klientów. Dzięki nowoczesnym magazynom wysokiego składowania wyposażonym w strefy kontrolowanej temperatury w przedziale od 10 do 20 stopni Celsjusza oraz nowoczesnym systemom zarządzania procesami logistycznymi, jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W przypadku magazynowania w szczególności kładziemy nacisk na jak najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, dostępnej dla najróżniejszych towarów z praktycznie każdej branży. 

Optymalizacja

Efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Nasze magazyny cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa, a proces magazynowania koordynuje wykwalifikowany personel. W skład usług magazynowania wchodzi między innymi przeładunek, składowanie i wszelkie usługi dodane do usług logistycznych takie jak np. cross docking, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. Zajmujemy się dystrybucją towarów bez ich składowania, przez co minimalizujemy nakład czynności przeładunkowych.

Co-packing - magazyn

Dlaczego my?

Przez wiele lat działalności na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam cieszyć się wysokimi wskaźnikami zadowolenia i oceną wśród naszych klientów.

1. Kompleksową obsługę
2. Szybką realizację zleceń, w tym obsługę peaków
3. Dużą elastyczność działania i indywidualne podejście do klienta
4. Wykorzystanie szczegółowych procedur zapewniających wysoką jakość i kontrolę procesów
5. Obsługę statusu kwarantanny oraz śledzenie serii komponentów i gotowych zestawów
6. Bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze międzynarodowych akcji promocyjnych

Masz więcej pytań? Odezwij się do nas:

Scroll to Top