Flota

Nasza nowoczesna flota, profesjonalnie obrandowana logotypem Euro-Pegaz dumnie przemierza drogi naszego kontynentu, pokonując w ciągu roku miliony kilometrów i dostarczając dla naszych klientów dziesiątki tysięcy dostaw. 

Nowoczesny tabor

200 własnych pojazdów

W skład naszej floty wchodzi blisko 200 pojazdów własnych, które włącznie z flotą kontraktową, dedykowaną na wyłączność, daje naszym klientom potencjał w liczbie ponad 300 jednostek transportowych, dostępnych na terenie całej Europy.

Nasze pojazdy

Utożsamiając nasze usługi ze Strategią świadczenia Zrównoważonego Transportu na bieżąco modernizujemy pojazdy, dzięki czemu średni wiek naszego taboru nie przekracza 1,5 roku. Nie bez powodu jako oficjalny kolor Euro-Pegaz wybraliśmy zieleń – wszystkie nasze ciągniki spełniają normy EURO 6 w zakresie emisji substancji szkodliwych. 1/3 pojazdów w naszym portfolio dysponuje certyfikowanym napędem CNG Bi-Fuel, w znaczny sposób obniżając pozostawiany przez nas ślad węglowy – co umacnia nas na pozycji Eko-Lidera w branży. Nowoczesny tabor ciągników siodłowych uzupełnia szeroki wachlarz naczep przystosowanych do przewozu towarów dla najróżniejszych branż.

Dostępne naczepy

Aktualnie w ciągłej dyspozycji posiadamy około 400 naczep.

Naczepy typu standard

Wymiary naczepy standard
Wymiary naczepy mega

Naczepy typu mega

Naczepy typu huckpack, do transportu intermodalnego

Wymiary naczepy intermodalnej
Wymiary naczepy fresh

Naczepy typu box / izoterma

Naczepy typu silo

Wykorzystując nasze zasoby jesteśmy w stanie świadczyć dla naszych klientów usługę bezpośredniego dostępu do naczep pool na terenie klienta, gotowych do załadunku w ustalonych przedziałach czasowych.
Flota Euro-Pegaz wyposażona jest w najnowocześniejszy obecnie na rynku system zarządzania, Transics, który w rękach naszych doświadczonych spedytorów stanowi potężną przewagę nad rozwiązaniami konkurencji.
Scroll to Top