LT silo

LT silo stało się częścią grupy Euro-Pegaz w 2017 roku.

Wysoka jakość usług

Innowacyjne rozwiązania

Codziennie dążymy do najlepszych rozwiązań, aby zapewnić zadowolenie Klientów z naszych usług i wysoką jakość. Od początku istnienia firmy szukamy innowacyjnych rozwiązań podnoszących efektywność obu stron. Nasza firma to też odpowiedzialny pracodawca – cenimy długoletnią współpracę z naszymi pracownikami.

LT - silo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie zasadniczo wpływa na jakość naszych usług dlatego stosujemy zasadę „zero wypadków” z zachowaniem standardów jakości norm ISO i HACCP. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania w zakresie dbałości o środowisko naturalne – wykorzystując napędy Bi-Fuel CNG oraz pojazdy o standardzie emisji spalin minimum EURO 6. Gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw własną flotą przy wykorzystaniu przeszkolonych kierowców oraz kadry wspierającej.

LT - silo

Transport materiałów sypkich

Indywidualnie opracowane usługi
W obszarze przewozu materiałów sypkich LT silo oferuje dopasowane pakiety usług logistycznych, które wypracowujemy indywidualnie z Klientami. Nasz aktualny specjalistyczny tabor składa się z 60 naczep typu silos oraz 30 typu wywrotka.

Oferujemy dedykowane rozwiązania

Dla każdej branży z jaką współpracujemy, opracowujemy najbardziej korzystne dla klienta rozwiązania.

Dla budownictwa

Dla sektora spożywczego

Scroll to Top