Rozwiązania IT

Innowacyjność i niezawodność to nasze priorytety w świadczeniu usług transportowych, dlatego też wdrażamy i nieustannie udoskonalamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Naszą pracę wspiera obecnie system zarządzania flotą Transics zintegrowany z systemem Nawigator. 

Rozwiązania IT

Nowoczesne systemy

Korzyści płynące z użytkowania obydwu systemów to przede wszystkim:

System track&trace

Technologia GPRS

Transics działa w oparciu o system track&trace, który pozwala obserwować ruch floty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nasze usługi świadczone są zawsze na czas i bez komplikacji w każdym miejscu w Europie. Rozwiązanie to pozwala na bieżące śledzenie położenia pojazdu, sprawdzać przebytą trasę, kierunek jazdy oraz szacowany czas przybycia na miejsce. W przypadku przewożenia cennych ładunków, system pozwala na wysłanie sygnału ostrzegawczego, gdy pojazd opuszcza określoną wcześniej strefę – geofencing.

Rozwiązania IT
Rozwiązania IT

Oszczędność czasu

Skrócony czas przesłania dokumentów

Dodatkowo system ten pozwala na szybkie przesyłanie dokumentów pomiędzy kierowcą a centralną bazą danych Nawigator, co skraca czas obiegu dokumentów i pozwala na dostarczanie dowodów dostawy dla naszych klientów zaraz po rozładunku.

Moduł eco-driving

Ekologia

Dzięki modułowi eco-driving nasze pojazdy spalają mniej paliwa i tym samym emitują mniej CO2 do atmosfery, co w istotny sposób wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza.

Rozwiązania IT

Integracja z rozwiązaniami TMS

Automatyzacja

Sam system Navigator daje również możliwość integracji z rozwiązaniami TMS naszych partnerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zautomatyzować wiele procesów logistycznych, takich jak import zleceń lub raportowanie statusów dostaw, wynosząc transparentność współpracy na jeszcze wyższy poziom.

Scroll to Top