Logistyka magazynowa

Jesteśmy jednym z pierwszych i największych co-packerów w Polsce, co roku wykonując miliony różnego rodzaju zestawów promocyjnych dla światowych liderów w swoich branżach. W naszych dwóch Centrach Logistycznych w Osiecznej oraz Dąbrowie codziennie składujemy blisko 10 000 palet z towarami naszych Klientów. Tego typu działania wymagają sprawnie zorganizowanego Zespołu zorientowanego na wspólne cele – od pracowników magazynu po specjalistów ds. logistyki. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, którzy w myśl idei ciągłego doskonalenia chętnie dzielą się swoją wiedzą. Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia.
Chcesz koordynować wybrany proces logistyczny? A może masz już pierwsze doświadczenia w zakresie administracji magazynowej?

Sprawdź poniżej aktualne oferty pracy w dziale Logistyki Magazynowej a jeśli nie znalazłeś propozycji dla siebie, wyślij do nas swoje CV – rozważymy Twoją kandydaturę w momencie pojawienia się innych ofert zbliżonych do Twoich kwalifikacji.

 

Aktualne oferty pracy

Scroll to Top