Transport

Dysponujemy własną, nowoczesną i profesjonalnie obrandowaną flotą, składającą się z 120 pojazdów służących różnego rodzaju usługom transportowym. Naszą firmową flotę uzupełnia również tabor zakontraktowany, co daje w sumie ponad 200 pojazdów spełniających normy EURO 6 w zakresie emisji substancji szkodliwych. Pojazdy Europegaz wyposażone są w najnowocześniejszy obecnie na rynku system zarządzania flotą, Transics. Posiadamy również dynamiczny, kompetentny i bardzo elastyczny zespół kierowców oraz spedytorów.

Pojazdy typu standard i kubaturowe

W skład naszej floty wchodzi 70 pojazdów standardowych (86-92 cbm, 13,6m) oraz 50 kubaturowych (115-120 cbm, wysokość wewnętrzna: 3m, długość: 2 x 7,78 = 15,56m). Każda z jednostek kubaturowych wyposażona jest w zestaw kontenerów wymiennych typu swap body. Jako jedna z nielicznych firm transportowych oferujemy naszym klientom usługę przewozu towarów, których nie ogranicza waga, a przestrzeń.

W oparciu o te zasoby wykonujemy całopojazdowy i drobnicowy transport na terenie całej Europy. Ponad 40% naszych transportów wykonywanych jest dla branży automotive w systemie JIT (Just in Time). Inne branże, w których działa większość naszych klientów to: branża medyczna, kosmetyczna, AGD i wiele innych.

Transics&Nawigator

Innowacyjność i niezawodność to nasze priorytety w świadczeniu usług transportowych, dlatego też wdrażamy i nieustannie udoskonalamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Naszą pracę wspiera obecnie system zarządzania flotą Transics zintegrowany z systemem Nawigator. Korzyści płynące z użytkowania obydwu systemów to przede wszystkim wzrost wydajności floty, znaczne usprawnienia organizacyjne oraz bieżąca informacja o stanie realizacji usługi transportowej. Powyższe rozwiązanie działa w oparciu o system track&trace (technologia GPRS), który pozwala obserwować ruch floty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nasze usługi świadczone są zawsze na czas i bez komplikacji w każdym miejscu w Europie. Dzięki przesyłaniu danych w systemie GPRS możemy na bieżąco śledzić położenie pojazdu, sprawdzać przebytą trasę, kierunek jazdy oraz szacowany czas przybycia na miejsce. W przypadku przewożenia cennych ładunków, system pozwala na wysłanie sygnału ostrzegawczego, gdy pojazd opuszcza określoną wcześniej strefę – geofencing. Dzięki modułowi eco-driving nasze pojazdy spalają mniej paliwa i tym samym emitują mniej CO2 do atmosfery, co w istotny sposób wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza.

Menedżer ds. Transportu

+48 609 996 600

transport@europegaz.com.pl

Masz pytania? Napisz
zamknij okno

szybki kontakt